| lucianman a întrebat:

am o probleme la sistemul audio watson 5.1,se inchide din senin...il deschid si la cateva minute iar se inchide, si tot asa cand are apucaturi se inchide.Cum pot rezolva problema? Sistemul este cel de aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&tx=63&ty=31&biw=1024&bih=579... funda la cine ma ajuta

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Verifici cablul de alimentare sa nu fie intrerupt la stecher de obicei daca se stinge si ledul de la cablu e, vezi daca se intrerupe in timp ce-i maresti volumul atunci un fir din el nu mai face contact (e dezlipit), basul cu volumul la maxim arde circuitul final