| Zuzulina99 a întrebat:

am o tableta Allview alldro speed i si nu pot sa descarc nimic din google play * eroare la recuperarea datelor de pe server [RPC:S-5:AEC-0]*. am incercat si cu * stergeti date sau memoria cache dar nu merge *. urgenttt! FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Vei ca pe site la Allview ai de obicei metode de update la soft. Vezi daca gasesti asa ceva. DAca nu, cum ziceam, le dai un mail.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca sa dai o resetare generala la tableta.
DAca problema persista, da-le un mail celor de la Allview.

| Zuzulina99 explică (pentru sltlp):

Am incercat si cu asta dar nu a mers si nu pot sa o dau nici in service ca nu mai am bonul big grin

| sltlp a răspuns (pentru Zuzulina99):

Vei ca pe site la Allview ai de obicei metode de update la soft. Vezi daca gasesti asa ceva. DAca nu, cum ziceam, le dai un mail.