| mihay198722 a întrebat:

Buna,,,,am o tableta marca e-boda smile extra 9 inchi cu tastatura...problema e ca nu merge tastatura la ea,nu da nici un semn,trebuie instalata? am cautat pe net un driver,ceva da nimic,,,ajutati-ma va rog, dau funda, mersi mult...

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Suporta OTG deci vezi ca tastatura sa aiba ceva intrerupt. Se aprind ledurile?

| Sufletzelll a răspuns:

Cred ca iti merge doar tastatura wireless, nu si cea prin usb

| mihay198722 explică:

Nu are cum, inainte mi-a mers,,, si la modelul asta merge,,, multe modele din astea vin cu tastatura din asta prin usb inclusa

| mihay198722 explică:

Nu se aprinde nici un led...scot mufa si o bag si nu se intampla nimic,,, nici un sunet de conectare, un mesaj ...nimic

| mihay198722 explică:

Nu mai zice nimeni nimic? sad