| tudoseion a întrebat:

stiti cumva cat costa sa-mi repar touchscreen-ul la tableta E-boda Essential Smile Extra daca stiti plzzzzzzz! fundita

2 răspunsuri:
| Adinutzaa_Ady_1997 a răspuns:

Si eu am avut tableta E-boda si s-a stricat! Si am dus-o la centrul lor si au spus sa astept 15 zile, Am asteptat dupa aceea m-au sunat ca s-a rezolvat. Si cand am ajuns acolo mi-a spus ca nu pot sa o repare.Asa ca mi-am luat una noua pe gratis happy

Funda?

| tudoseion explică (pentru Adinutzaa_Ady_1997):

Pe mine ma intereseaza cat costa un nou touchscreen pentru ea