| Yelawolf a întrebat:

Am o tableta serioux s102tab si nu se mai deschide asa din senin, combinatia de taste volume down +power pentru reset nu functioneaza...nu se intampla nimic aveti ceva idei?

2 răspunsuri:
| SmokeDeejay a răspuns:

Sincer nu ştiu din ce cauză nu ţi se mai deschide, dar ce pot să îţi spun este că am avut şi eu un Allview A5 Quad. Iar tot aşa din senin nu mi se mai deschidea. Singura rezolvare a service-ul.
Dacă ai si acum valabilă garanţia nu ezita să o foloseşti. happy

| Yelawolf explică (pentru SmokeDeejay):

Am garantie dar nu sunt in tara acum, probabil o sa folosesc garantia cand ma intorc in tara, Merci.