| anonim_4396 a întrebat:

Am plecat astazi la scoala, si intre timp a intrat mama pe facebook-ul meu pentru a trimite mesaj unei persoane. Cand m-am intors am descoperit ca nu mai pot vedea absolut niciun mesaj, nu mai pot trimite si nici primi. Am stat si eu si mama mea si am intors situatia pe o parte si pe alta si nu am reusit sa facem nimic. Nu este de la internet, nici de la browser, deoarece pe facebook-ul mamei mele merg trimise si primite.
Exista vreo setare pentru mesaje, sau stiti cumva care este problema si care ar fi rezolvarea?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )