| Sparkzz a întrebat:

am primit si eu un mp4 serioux s51 de craciun...si cand i-am bagat cablul de date in usb pc-ul nu il citeste...in manual spune ca pentru windows XP nu trebuie cd de instalare si oricum nu a avut cd. care ar fi solutia? va multumesc

11 răspunsuri:
| cristiancristir a răspuns:

Singura solutie este sa nu mai iei alta data produse de la firma asta. Si eu am cumparat unul exact la fel. La mine il citeste calculatorul, dar nu reda fisierele video(arata o eroare). Am ramas doar cu frustrarea ca am fost pacalit. happy

| dan11 a răspuns:

Daca tot e nou mai bine mergi la magazin si-l schimbi.ar fi trebuit sa-l citeaasca imediat.

| BiiBiis a răspuns:

Incearca sa il bagi in alta chestie d-aia de USB (nu stiu cum se numeste.), daca nici asa nu merge atunci ar trebui schimbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand il bagi la calculator iti apare ceva? Adica vrei sa spui ca reactioneaza ca si cum nu l-ai fi bagat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si schimba-l cum zic si ceilalti ca alta idee nu am. Scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spui si mie cat te tine bateria te rog? mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi care e treba cu el ca ar trebui sa il citeasca si trebuia sa aiba cd...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o posibilitate ca ce scrie in manual sa nu fie corespunzator produsului. In Romania un manual foloseste la mai multe produse din aceeasi categorie.

| Sparkzz explică:

Am incercat toate intrarile USB si nu il citeste in niciuna.Am incercat sa introduc un stick de memorie si ala il citeste.se poate sa nu fie compatibil cu pcu?

| Sparkzz explică:

Nu apare nimic ca si cum nu las fi bagat

| Cosmykboy a răspuns:

Si eu am un mp4 serioux s51 2gb si merge super bine, vede filmele - daca le convertesc cu programul dupa cd. Cand il bagi in pc asigurate cai pe off butonul de curent si asteapti vreo 5 -10 secunde si trebuie sal ia