| ShadowLoleris a întrebat:

Windows nu-mi mai citește telefonul prin cablul de date. Ce să fac?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Te conectezi frumos la el prin FTP, simplu. Wireless, ca in 2020, nu cu cablu ca in 2005. https://play.google.com/......ps/details - free, excelent, are modul FTP integrat, foarte usor de folosit.

| Wr3nch a răspuns:

Ai incercat alt cablu sau mufa USB?

| ShadowLoleris explică (pentru Wr3nch):

O să încerc, noroc că am altul!
Acum am încercat fix cu originalul!

| ShadowLoleris explică (pentru Wr3nch):

De fapt nu am!

| dannyel86 a răspuns:

1. Verifica mufele si cablul
2. Schimba portul USB de la pc / laptop, la care conectezi de obicei telefonul.
3. Verifica notificarile telefonului atunci cand il conectezi la pc / laptop (nu e exclus sa ceara anumite permisiuni, in functie de model).