| Kity22 a întrebat:

Buna,am primit un telefon HTC wildfire si nu imi citeste card-ul(micro sd-ul) ce pot sa fac cu el ca sa mearga? multumesc

Răspuns Câştigător
| winer98 a răspuns:

Daca ai un cititor te carduri pune cardul in cititor conectezal la pc si fotrmateaza cardul sau cauta pe la setari si formateaza cardul daca nu gasesti descarca un program de pe google play format microsd sau ceva asemanator. Funda?

2 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Ori incerci cardul in art telefon sa vezi daca merge, ori cumperi altul...este posibil sa fie stricat sau sa nu fie compatibil!

| B3B3MIKg a răspuns:

Daca nu il citeste nu merge