| gabicostil a întrebat:

Buna am problema la pc(ecran negru) după starting windows(7) nu mai apare nimic ..am încercat sa reinstaleZ windows-ul dar nimic,exact la fel nici nu pot termina instalarea ca acolo unde trebuie sa pregătească desktop-ul imi arată ecran negru (nu e de la display, pe safe mode mergea acum nu mai merge nici pe safe mode ca trebuie continuata instalarea windowsului si nu pot ca am ecran negru )daca știe cineva sau i sa mai întâmplat si știe o rezolvare ii

1 răspuns:
| aninominatus a răspuns:

Ori ti s-a bulit monitoru, ori pot fi probleme la place video, dar sincer nu prea am inteles ce ai spus, mai bine il duci la un service!