| мαяdυк a întrebat:

am reinstalat windowsul astazi, insa nu prea ma pricep si am chemat pe cineva. mi-a facut partitiile asa http://www.facebook.com/....../photo.php eu cred ca este putin 90 si ceva gb pe o partitie, inainte aveam mai mult.trebuie sa reinstalez din nou?

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Salut. nu e putin, chiar poti sa reduci pana la 30-40 de gb. partitia pe care se afla Windows ar trebui sa fie folosita doar pentru rularea sistemului si programelor, iar ceea ce downloadezi sa salvezi pe orice alta partitiehappy

1 răspuns:
| ionutz49 a răspuns:

Cum spune gki1980, recomandat e sa ai o partitie numai pentru windows.