| Creata23 a întrebat:

Am resetat telefonul si nu mai stiu parola de la Facebook si cand vreau sa o schimb imi apare într-una sa scriu parola... cum o pot reseta?

2 răspunsuri:
| Drifterx500 a răspuns:

Dacă îți apare într-una înseamnă că parola e încorecta și trebuie sa apeși pe recuperare parolei folosind adresa ta de gmail/mail sau cu ce adresa ai tu, după ce vei primi mesajul cu recuperarea apeși pe link-ul respectiv și scrii parola noua pe care o dorești.

| relustefan a răspuns:

Foloseste optiunea am uitat parola si ei o sa iti trimită un cod de confirmare si dupa acea poti sa schimbi parola.