| IonelaMV a întrebat:

Stiu ca pare putin ciudat,dar:
Eu cand ma loghez pe TPU,ma loghez cu facebook si vreau sa schimb id de la TPU si imi cere parola si habar am ce parola sa scriu,deci?
Cine a poate ajuta, dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Iata ce trebuie sa faci:
1. Dai click pe Am uitat parola
2. Iti verifici adresa de e-mail asociata contului tau de Facebook si urmezi instructiunile din mail-ul de la noi
3. Intri la http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ si completezi noua adresa de e-mail, alaturi de parola pe care ti-ai setat-o anterior.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Prajiturica!
Nu inteleg exact ce anume iti doresti sa schimbi, ca sa te pot ajuta. Vrei sa iti schimbi numele de utilizator care apare pe site sau adresa de e-mail cu care este asociata contului?

Alexandra - TPU

| IonelaMV explică (pentru TPU.ro):

Adresa de e-mail! Si imi cere parola, dar nu o stiu pentru ca eu ma conectez cu facebook!

| TPU.ro a răspuns (pentru IonelaMV):

Iata ce trebuie sa faci:
1. Dai click pe Am uitat parola
2. Iti verifici adresa de e-mail asociata contului tau de Facebook si urmezi instructiunile din mail-ul de la noi
3. Intri la http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ si completezi noua adresa de e-mail, alaturi de parola pe care ti-ai setat-o anterior.

Alexandra - TPU

| AntonioTony07 a răspuns:

Cum adica sa schimbi id de la TPU, numele contului sau numele cu care te loghezi u si pw adica(id si password (parola) )