| plasmaticus a întrebat:

Buna,

Am reziliat contractul de internet, telefonie fixa si cablu TV cu furnizorul meu.
Nu locuiesc acolo si vreau totusi sa am internet. Stiu ca exista si abonament doar de internet aplicat unei locuinte, adica "fixat".
Dar nu cumva exista si un abonament de internet pe un stick ceva care sa fie portabil si sa il pot lasa in apartamentul ala o perioada, apoi daca vreau sa il mut in alt loc?

Mersi,
Alex

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia de la digi, ai net nelimitat la 4-5 eu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Internetul este livrat la o adresă geografică fixă.Dar dacă ai o tabletă, ai acces la Internet printr-un abonament la o rețea de telefonie mobilă. Iei tableta cu tine și ai acces din locul unde te afli.