| asperger3 a întrebat:

Este obligat furnizorul de telefonie fixa si de cablu TV sa se ocupe de migrare?
Adica RDS sa se ocupe cu transferul de la Romtelecom/AKTA la ei...
Intreb deoarece bunicii mei au semnat un contract cu cei de la DIGI si la ora acutala sunt clientii firmelor mentionate
PS. Tatal meu a fost o perioada extrem de lunga la Orange si s-a portat in DIGI iar cand a facut contractul ei(cei de la DIGI)s-au ocupat de portare.

1 răspuns:
| Eisenheim a răspuns:

Au trecut și pe la poarta cei de la RDS de exemplu, și au spus că se ocupa ei de tot daca vreau sa trec la ei happy