| Dydy200002 a întrebat:

Am Samsung A9 2018 si am uitat cum sa mi deblochez telefonul prin intermediul seriilor de directii.Cum pot deschide telefonul sau sa i dau resetare fara sa pierd pozele?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Https://android.gadgethacks.com/......n-0165540/
Mai sunt "idei de genul" dar fara sa-i dai resetare, putin mai greu. Doar sa incerci cu diverse softuri sau daca ti-ai sincronizat pozele. Si oricum, chiar daca ai gresit modelul, ar trebui sa te puna sa utilizezi o alta metoda, gen, conectarea cu contul de gmail sau alte solutii. Daca aveai usb debugging activat ai mult mai multe sanse sa ti le recuperezi.