| Paulla_Paulla_1997 a întrebat:

am scapat telefonul jos. si nu se mai deschide, doar cand il bag la incarcat se deschide 10 secunde si iar se inchide. Ce problema ar putea avea?! Multumesc.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sunt piese mici care s-au desprins la cazatura dintr-o placa de circuite inchise! Du-l la un service autorizat ca nu mai ai ce face!

| RainbowD a răspuns:

Salut. Poate s-a spart display-ul de la soc. Asta ar putea fi cea mai probabila cauză. Daca se spargea doar ecranul (sticla) telefonul pornea si il puteai folosi. Cel mai bine ar fi sa il duci la un service sa vezi exact ce are. Daca cumva este spart display-ul nu vei mai beneficia de garantie daca mai este in garantie.