| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Am scos un film Ice Age 3 pentru fratele meu ( ca cadou de ziua lui ) si se deschide ca file NTI iso. Stie cineva cum il pot privi, avnd in vedere ca nu am CD-uri? big grin
Mersi.
Putem vorbi pe mess daca cineva ma poate ajuta irina_stici

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca e. iso, adica imagine de cd il poti deschide cu daemon tools.

| whitehair a răspuns:

Daemon tools, dupa instalare click stanga pe iconul din taskbar, click pe no media, se deschide un browser, alege partitia, apoi folderul unde ai imaginea filmului salvata, gata. A fost greu?

| smartdjs a răspuns:

Poti sa-l deschizi cu daemon tools sau il poti dezarhiva extract file eu asa am facut si a mers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il deschizi cu magic iso.am eu programul, ti-l trimit in privat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

enigmo, hai intra pe mess big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Extragel cu power iso dar intai sa ai dai deschidere cu iso ca sa il poti extrage