| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si pe mine, sunt anul 4 la liceu profil turism si alimentatie si am de facut un proiect despre "tehnologia prajiturilor din blat colorat barotate",cine stie si ma poate ajuta sa-mi lase un link ceva sau un id(mess,facebook) unde putem vorbi mai multe, va multumesc astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Cauta pe youtube despre prajiturilor din blat colorat barotate, gasesti tutoriale in romana

| Sano14 a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Mersi dar eu vreau scris cineva care ma poate ajuta daca se poate scris ca asa tutoriale am mai vazut dar nu ma ajuta cu nimic..am cuprinsul proiectului si imi mai trebuie continutul, mai astept raspunsuri multumesc!