| imMrsD a întrebat:

Am si eu internet pe mobil de la Vodafone si nu mai am nevoie de el. Cum il dezactivez?

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Suni la *222 si vb cu un operator, intry pe www.myvodafone.ro (daca ai cont), sau intr-o reprezentanta Vodafone.

3 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Nu il mai conecta. Daca e pus sa se conecteze automan, schimba pe manual. Daca chiar crezi ca nu o sa-l mai folosesti, poti atunci sa dezinstalezi programul de la Control Panel - Add or remove programs big grin

| Alle15 a răspuns:

Simplu laughing ce e greu scoti netul de pe el si cauti la web page sau unde ai tu netu pe tel si dai options si acolo casesti shut up sau inchide depide in ce limba fundita?:d

| imMrsD explică:

De pe www.myvodafone.ro ar fi cel mai simplu, dar cum? Ca nu gasesc niciunde.