| TwixulDrept a întrebat:

Ajutoor! Am activat internet pe mobil pentru ca aveam o saptamana gratis dar ea s-a terminat si acum vreau sa dezactivez. Sunt pe vodafone. am incercat *147# - contul meu -cont activ sau nu stiu ce dar ii zice ca nu am nimic activat... e posibil pentru ca am sters de acolo de la internet ce mi-a dat pentru configuratie?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mama draga, iti recomand sa mergi urgent la ei la sediu si sa spui ca nu vrei mai departe.Si eu am patit la fel, dar dupa perioada gratuita nu am mai folosit internetul de pe telefon si totusi factura urmatoare mi-a venit ca si cand as fi fost abonata.Am mers la ei, am demonstrat ca nu am folosit netul si am facut o cerere sa-mi returneze banii. Mi-i-au scazut din factura urmatoare.Asa ca, din experienta iti spun, ca sunt niste snapani. Fac orice ca sa te prinda in ghearele lor. I-am intrebat de ce nu mi-au trimis un sms de confirmare in continuare, asa cum au facut initial? Nu mi-au raspuns! Sunt niste hoti, iti spun eu!

3 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 5 si m-am chinuit cu 50 de raspunsuri si na vrut nimenea sa imi dea funditza crying((9 Te rog eu mult fa o fapta buna!

| eueu1212 a răspuns:

Buna! Si eu am avut o luna gratis si am sunat la *222 si o sa iti intre unul si o sa vb cu tine si ii dai numarul tau si iti dezactiveaza el! funda plzbatting eyelashes pup pa

| dana1234_6169 a răspuns:

Optiunea ti-a expirat de asta nu mai e la "contul meu".