| adelinna21 a întrebat:

am si eu nevoie de o parere despre imprimanta HP Deskjet F2480 ..as vrea sa achizitionez una. daca nu as dori sa imi spuneti despre altele mai bune(daca acesta nu este buna).dar nici sa dau o gramada de bani...

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Prerea mea este că depinde de bugetul ce îl ai, cât de mult și de des vrei să printezi cu ea și apoi marca deoarece în ziua de azi cam toate îs cam la fel de proaste.Nu mă refer aici la cele profi sau pe laser, care îs superioare celor pe jet de cerneală dar și prețul pe măsura calității și randamentului oferit.Ca și producători încearcă Konica Minolta.Succes

| adelinna21 explică:

Imi trebuie una multifunctionala..am nevoie mereu de imprimanta, folosesc foarte mult..si cred ca laser ar fi mai buna dupa cat am mai citit eu.dar ce firma? ma gandesc ca mai bine dau pe una laser mai mult(ma costa mai putin reincarcarile), decat pe una cu jet si sa dau multi bani la reinacrcari.cei care au imprimanta laser multifuntionala si sunt multumiti, ce marca au