| xBo0x a întrebat:

Am si eu nevoie de un program care poate vedea ce piese am in calculator si ...sa imi spuna ce piese sunt compatibile pentru a-l imbunatati (daca exista) sau. poate cineva care se pricepe? imi da un ID sau ceva si vorbim. Va rog!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Descarca Aida32 sau Speccy si afli cam tot ce vrei. Succes!

| omide a răspuns:

Iti recomanda HWInfo in gasesti pe http://download.RNT.ro la sectiunea Sistem

| Daser a răspuns:

Nu trebuie un program.
Intri in start-> run -> dxdiag - si acolo ai toate componentele tale.