| SorinAndrei1996 a întrebat:

Buna am si eu o imprimanta HP Officejet 4500, dar nu imi merg driverele de la ea pe laptop, am nev de ea sa scot ceva la imprimanta, si nu reusesc, vreau sa o conectez fara CD cine imi poate spune cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu m-ai lamurit ce sistem de operare ai. Ai mai folosit vreodata imprimanta pe laptop? Ai avut si alt sistem de operare si nu ti-a functionat?

6 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pai, scrii pe google : download driver(in continuare scrii modelul imprimantei)
Eu asa am facut la camera web.

| AlexRizi a răspuns:

Sall... daca nu ai cd poti lua de pe net un dru=iver de instalare sau un crak potrivit pentru acel model, cautand p google! happy

| SorinAndrei1996 explică (pentru AlexRizi):

Pai da dar nu stiu ce nu e in regula cu laptopu nu accepta driverele de la Imprimanta

| dannyel86 a răspuns (pentru SorinAndrei1996):

Ce sistem de operare ai? Orice driver e compatibil cu unul sau mai multe sisteme de operare. Cu unele sisteme insa nu. Asta afli de pe pagina oficiala a producatorului HP, site pe care poti gasi si driverele pe care le cauti.

| SorinAndrei1996 explică (pentru dannyel86):

Nu merge nimic habar nu am ce are big grin

| dannyel86 a răspuns (pentru SorinAndrei1996):

Nu m-ai lamurit ce sistem de operare ai. Ai mai folosit vreodata imprimanta pe laptop? Ai avut si alt sistem de operare si nu ti-a functionat?

| AlexRizi a răspuns:

Schimba windows.ul pentru a merge... sorry dar nu ai ce.i facewinking