| xDicsii a întrebat:

Heii TPU!
Am scapat din greseala camera digitala a surorii mele cand imi faceam poza. Am pus-o pe televizor si mi-am facut poza punand-o pe 10 secunde. Din greseala a cazut camera pe masuta pe care era televizorul si s-a stins. Cand am aprins-o nu se aprindea, arata doar un beculet ce palpaie la ea, si se auzeau zgomote ce le facea foarte slabe, si se auzea din cand in cand zgomotul pe care il facea aparatul cand bateriile erau descarcate... nu stiu ce sa fac... care ar fi problema, cum as putea sa o repar? Sau cam cat ar costa reparatul?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

In primul rand incearca sa pui baterii noi in aparat, daca nici asa nu merge du-l la reparat.

| Onn3 a răspuns:

Draga scoate si tu bateriile din ea in timp ce e aprinsa, las-o 10 min asa si baga-le iar!

Răspuns utilizator avertizat