| AllisonStevens a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Am primit ieri un telefon de care nu sunt multumita si as vrea sa stiu daca il pot returna.Mentionez ca este luat la abonament.Se poate sa il returnez si sa iau un alt telefon? Ms anticipatbig grin Dau fundita

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca firma de la care l-ai luat accepta, atunci o sa poti. Du-te si intreaba-i. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| AndR3y_2220 a răspuns:

Zi'ne si noua daca ai rezolvat ceva pentru ca si eu am aceiasi problema straight face
Multumesc

| AllisonStevens explică:

Din pacate nu am rezolvat nimic, cei de la Vodafone m au tot plimbat ca imi schimba telefonul si pana la urma nu mi l-au schimbat.din contra au mai si mintit