| lexyy a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare am si eu o camera web Armedia cu 6 leduri si 5mpx,intrebarea mea este,de ce nu o pot folosi pe skype? pe mess merge,dar pe skype. yoka,am facut orice,am intrat in control panel,i-am cautat drive si l-am instalat,orice,pe skyppe casuna aia unde scrie "suna cu video" este verdele ala proeminent,ca si cum as putea sa sun, dar cand dau click nu merge, imi apare o fereastra sa-mi cumpar chestii de la ei(publicitate)..nu stiu ce sa mai fac, dau funda! va rog ajutati-ma!sad

1 răspuns:
| Paul6691 a răspuns:

Salut!
Are nevoie de upragadare sau actualizare soft, intra pe pagina producatorului!