| Andrei1csTazZ a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare, am un prieten mai "retardat"din punct de vedere pshiic el spune ca xbox360 are o grafica mai buna si mai detaliata ca PS4, i-am spus ca e imposbil dar nu ma crezut.Deci care consola spune-ti care are o grafica mai buna?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Prietene, spune-i ca xbox-ul este un pic mai ''usor'' de folosit in partea controalelor, dar ps4 il depaseste drastic. Nu ai vazut cum ruleaza jocurile next graphics? Infamous second son, Thief, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Prieten retardat. Problema rezolvata.
Ce sanse are xbox, o consola veche de prin 2006 contra ps4, consola din 2013. Si daca tot face afirmatii de astea idioate, macar sa poata demonstra.

Răspuns utilizator avertizat