| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.As vrea sa stiu cat costa sa reinmatriculez o masina adica sa o trec de pe un judet pe altul.As vrea un pret aproximativ! Multumesc...big grin

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Prima cheltuiala va fi cu actul de vanzare-cumparare(cam 50ron), identificarea la RAR(100ron),asigurarea(200ron),rovinieta(170ron),taxa talon, impozit primarie(100ron),copii acte, dosar inmatriculare, numere politie(100ron).Acum fa singur socoteala.