| xValentine a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare...Cum pot anula toate modificarile facute pe PC intr-o zi anume? Am folosit backup pe un folder pe care nu trebuia si apoi am sters fisierul de backup O.o.
Ce ar trebui sa fac in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

System restore, e valabil pentru programele dezinstalate, modificari de drivere si alte chestiuni ce tin de sistem. Fisierele sterse le gasesti la cos iar daca nu sunt acolo, le-ai pierdut si ai mai putea sa le recuperezi doar cu un program specializat gen,, recuva".

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Da-i un System Restore.Click pe Start,Toate programele, Accesories, System Tools si System Restore.Revino cu o zi sau doua inapoi. Daca ai deja creat un punct de Restore.