| krystynutza9400 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.imi tot apare la net certificate errors de ce? cum fac sa dispara, sau sa rezolv problema? plss mersi:*

Răspuns Câştigător
| XxRoyalxX a răspuns:

Si mi-e imi aparea inseamna ca umbli prea mult pe net deschizi prea multe ferestre si apoi fara sa le anulezi inchizi
a doua posibilitate poate sa fie ca s-a produs o eroare si nu merge a sa de bine nu chema nici un specialist incerca sa intri mai putin pe chesti 3D si anumite lucruri si o sa fie bine te rog din toata inima mea sa imi dai
FUNDAcrying

1 răspuns:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Data/ora la pc sunt fixate?