| Oanaa93 a întrebat:

Buna happy am si eu o intrebare : la televizoarele 3d merg numai ochelarii speciali? Nu stiti cam cat ar costa o pereche de ochelari pentru acest tip de LED TV 3D Samsung FullHD 32ES6100?

Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| ThaPower a răspuns:

Buna! Televizorul 3D are ecran 1920x1080 si are 80 cm iar costa vreo 2.299 lei pe eMAG iar ochelarile 3D costa 75.00 lei pana 395.00 lei nu foarte scump poate! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Raspundd a răspuns:

Nu foarte mult, pana in 50 de lei, depinde de calitatea fiecarui pereche de ochlari! Funda >?