| AddXf a întrebat:

Hey! stiu ca e o întrebare ciudata... dar... daca port ochelari de vedere si am nevoie la schi sa port ochelari speciali cum fac? menționez ca nu prea ma descurc fara ochelarii de vedere. mersi. o zi buna!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Grea intrebare. fratele meu poarta ochelari si la schi poarta si ochelari de schi. unii peste ceilalti. ochelarii de schii vin peste frunte pana la nas, destui de mari sa ii pui peste cei de vedere. chiar ieri a fost la schi... si a luat un dobitoc in bot (genul ala care merg ca urina boului pe partie) si si-a spart ambii ochelari la impact. si are doar 1 zgarietura si un deficit in buget de 1000 ron rolling on the floor.

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Cauta pe google ochelari schi de vedere

| Floris96 a răspuns:

Iti trebuie ochelari speciali pentru ca au niste adaptari speciale pentru purtarea ochelarilor de vedere pe dedesubtul lor...O sa ii gasesti la centre cu echipamente.O zi buna!