| Luizza1995 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare. Mi-am cumparat de curand o cartela cosmote Vibe, am reincarcat-o cu 6 euro, am activat extraoptiunea, am 500 mb internet..intrebarea mea este : Care sunt setarile pentru telefonul meu, Samsung S3 mini pentru a-mi activa internet-ul?

2 răspunsuri:
| CosminComan75 a răspuns:

Sms fara text la 6381 sau sms la 969 cu textul: SETARI!

| Sebi200000 a răspuns:

Daca nu merge cu sms fara text la 6381 du-te la cosmote, ii spui reprezentantului ce problema ai, si iti face el toate setarile. happy Funda?