| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare tongue

Mi-am instalat Windows 7 pe pc si am instalat si bluetooth-ul dar cand sa deschid bluetooth-ul sa vad daca functioneaza, imi aparea o icoana si intr-o fractiune de secunda dispare.
Se poate sa faca asa din cauza ca bluetooth-ul nu este compatibil decat pentru Windows 2000/Xp/Vista?
Exista ceva ce as putea face pentru a face bluetooth-ul sa functioneze pe Windows 7?

Astept raspunsuri.
Multumesc kiss

2 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

Am si eu Windows 7 si niciun program pe care il aveai pe Whinodows 2000 / Xp / Vista nu mai e bun! Toate programele sunt facute numai pentru aceste whindows-uri mai vechi si pentru whindovs 7 nu exista numai cateva sad. Din nefericire va trebui sa cauti pe net toate programele de care ai nevoie updatate pentru whindovs 7. Mie imi functioneaza bluetooth-ul dar l-am luat de curand poate e facut si pentru whindows 7 straight face. Sper ca te-am ajutat big grin!

| mihaelac a răspuns:

Problema cu Bluetooth-ul este rezolvata in Windows 7 cu ajutorul unui hotfix. Il poti descarca de aici http://support.microsoft.com/kb/980396/. Succes! Daca te mai pot ajuta cu vreo intrebare legata de Windows imi poti trimite un e-mail.