| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare :
Ce este mai bun windows sau linux? si inca ceva windows xp e mai bun decat vista? ASTEPT MAI MULTE RASPUNSURI

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Windows.

| Adryan17 a răspuns:

Linux, deoarece pe Linux nu exista virusi, dar e si mai dificil de folosit pentru ca nu exista aplicatii.exe inl linux se face totul prin comanda...Deci daca nu prea ai de gand sa inveti ceva nou, baga windows pentru ca e cel mai piratat si cel mai folosit dintre toate. Funda?tongue

| w7dragon a răspuns:

Sall windos e mai usor de folosit decat linux.Si pentru intrebarea care windows e mai bun eu zic ca windows xp deoarece pe windows vista sau 7 cerintele la jocuri si alte programe sunt mai mari.

| deLicious_5090 a răspuns:

Windows

| luci_2814 a răspuns:

Windows