| yoswwwet a întrebat:

BUNA.AM SI EU O INTREBARE. VREAU CA in timp ce ma suna x(oricine) sa inceapa o melodie pe care doar cel care suna sa o auda. Mentionez ca am nokia 3600 slide.ma poate ajuta cineva. fundita promitbig grinbig grinbig grin:d

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Deci,cand selectezi o melodie ca ton de apel pentru toata lumea scrie : as ringing tone si trebuie sa mai fie inca o optiune si sa scrie asign to contact adica sa o pui sa sune doar la o anumita persoana, sper a intelegi si dai ok si salvezi.Cam atat.
Bafta.

1 răspuns:
| summer12 a răspuns:

Intri pe numele contactului la care vrei sa cante o anume melodie, si dai edit, apoi ai sa vezi acolo diferite optiuni, poti sa ii pui o poza, sa notezi diverse date despre el si daca mai misti putin pe acolo ai sa vezi si ca poti alege sa pui o melodie pentru numarul ala.