| M&L a întrebat:

Am un Nokia 3600 slide pe orange si acum vreau sa imi bag o cartela de vodafone, numai ca cand deshid telefonul imi cere un cod de restrictionare.ma poate ajuta cineva?
IMEI : 359306027475431
si mai am o intrebare daca pun un cod corect, mai merge apoi cartela de la orange?

1 răspuns:
| CrazyDesign a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un service si sa il decodezi. Te costa aprox. 20 RON. NU incerca cu coduri generate de X si Y ca poti sa ai alte neplaceri.