| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mare problema... faceam niste poze si a cazut aparatul jos si obiectivu e putin bagat inauntru intr-o parte si nu se ma deschis iar pe ecran imi apare "lens erorr". ce pot face? se mai poate repara? cum? costa? va rog mult daca stiti ajutati-ma

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Parerea mea este sa-ti cumperi un aparat nou. Astia de la reparatii iti cer cat nu face pe el

| romanionu a răspuns:

Da se mai poate repara daca il duci la cineva care se pricepebig grin