| AndraSweet97 a întrebat:

am si eu o mareee problema am iphone 3 unchiul meu a vrut sa imi stearga contactele ca eu nu stiam cum si nu aveam nevoie de ele si mi-a dat "reset" la tot presupun... aprind telefonul si imi apare capul ala craniu care e blokat si nu se incarca. l-am conectat la itunes si tot nu merge.imi vreau telu inapoi ce pot fake?sad

2 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

Du-l la Orange, cosmote sau Vodafone acolo unde ai cartela si iti rezolva eiwinkingam avut si eu probleme cu iPhone-ul meu si de fiecare data cand l-am dus au rezolvat in maxim 10 min big grin

| AndraSweet97 explică (pentru BluX):

Si cat platesti?