| Lostintheimmensity a întrebat:

Bună, am şi eu o mică mega mare problemă.

Am avut nişte probleme cu parola de la messenger şi într-un final am ajuns la "The lock on your account will expire in approximately 12 hours—the lockout period will not reset each time you attempt to sign in while the account is still locked. You can try to recover your password again after the lock has expired. See you after 12 hrs!". Aş vrea să-mi spună cineva care a trecut prin asta sau cineva care ştie dacă după ce trec 12 ore mi se deblochează contul.

Ps. nu aş vrea să văd răspunsuri gen "eşti proastă", "exista Google", "dă-ţi o palmă", etc. etc. Eu ştiu că poate e o întrebare des întâlnită, stupidă pentru alţii şi o pierdere de timp pentru ceilanţi, dar dacă nu aveţi ceva interesant de comentat: NU COMENTAŢI.

Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Ai incercat sa introduci parola de prea multe ori
Peste 12 ore daca bagi bine parola va merge.
Si nu inteleg de ce tear face ceilalti proasta.
Pentru asta e facut TPU. Noi vrem sa te ajutam nu sa ne batem joc de tine

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, dupa minim 12 ore - maxim 24, account-ul va reveni la normal. Intre timp te poti loga pe id-ul de messenger direct pe http://www.meebo.com,fara probleme.
O zi buna! :)

| titi a răspuns:

Peste 12 ore o sa mai poti incerca sa te conectezi (dar,bineinteles,cu parola corecta, daca nu e cea corecta, mai ai dreptul la nu stiu cate incercari si te intorci la aceeasi faza).

| w1NNNd a răspuns:

Poti sa ii deblok-ezii pe moment intra pe www.yahoo.com log in acolo si trebuie sa scrii acolo codul care iti apare! si gata;) bafta

| Lostintheimmensity explică:

Mulţumesc pentru răspunsuri, chestia e că am încercat să-mi schimb parola şi nu ştiu de ce nu merge iar apoi când încerc să-mi schimb parola din nou îmi apare chestia aia.