| AlleSiAtat a întrebat:

Buna dimineata! happy

Atunci cand plateste cineva telefoanele si cere factura DETALIATA, se scrie pe factura doar ceea ce-mi face cost suplimentar sau tot ce am apelat/trimis etc? Pe scurt, as vrea sa stiu daca pe factura detaliata se scrie doar ceea ce am facut pentru cost suplimentar sau se scrie tot ce am facut luna respectiva.Va rog sa raspunda doar cei care stiu, nu sa dea raspunsul la nimereala.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in momentul in care vezi ca factura e incarcata la cost, ceri factura detailata, iar pe acel extras, iti apar toate apelurile efectuate de tine catre orice numar..plus durata convorbirilor etc.
O zi frumoasa sa aihappy
La multi ani!

| AlleSiAtat explică (pentru caramela):

Ahaa,deci arata tot ceea ce am facut luna respectiva, nu? happy

| caramela a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Corect

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am abonament. si poti sa vezi toate numerele pe care le-ai apelat, durata apelului, ora, etc...

| dulgherunicu a răspuns:

Plus ca de costa un euro in plus

| NoNameHelpYou a răspuns:

NU esti nebun

| qEcstasy a răspuns:

Buna si tiehappy......Pe factura detailata care ai cerut-o iti va aparea toate apelurile efectuate de tine + durata lor de vorbire...Dai fundita?puppy dog eyes

| marianvas1990 a răspuns:

Trebuie sa apara toate apelurile, sms si trafic de date