| bicolor_1613 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema:am comandat niste bilete la un concert, iar in e-mailul de confirmare imi spuneau ca biletele imi vor ajunge in max 48 h.
Dupa 2 zile[in care biletele nu au sosit] le-am scris un mail celor de la siteul respectiv[Bilete.ro] iar ei mi'au dat un awb si mi'au spus sa ii contactez pe cei de la fan courier...
Intrebarea mea este:oare biletele sunt la posta?[precizez cu cei de la bilete.ro mi'au spus ca nu pot fi contactata, dar eu am lasta datele de contact].
le-am scirs un e-mail si celor de la fancurier...
Voi ce spuneti? ce ar trebui sa fac intr'o situatie de acest gen?
mersi[Dau fundita]

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te interesezi si la fan curier si la posta. sa nu ramai fara ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai verifica sa vezi daca adresa de email e valida poate tiau venit la posta mai incearca ine
incerca sa suni la companie der la care aic comandat bilete