| CrazyBaby a întrebat:

Am si eu o problema... Am luat un virus de la cineva de pe chatul de pe facebook... In fine, virusul vorbeste cu tine si iti da un link care te trimite pe youtube. Si de atunci eu nu mai am acces la facebook de pe laptopul meu. De pe telefon pot intra pe contul meu si de la orice pc, insa de pe laptopul meu sub nicio forma nu pot intra nici macar pe facebook. Am luat un program care mi-a rezolvat oarecum problema, in sensul ca acum cand dau sa intru pe facebook, imi spune ca:

Oops! This link appears to be broken.

Suggestions:
Access a cached copy of www.­facebook.­com
Search on Google:

Ce pot face sa rezolv problema aceasta? Nici internetul nu imi mai merge bine din cauza aceasta. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| OrangeChrome a răspuns:

1.Nu lua link-uri direct..asteapta pana iti mai zice cevawinkingam patit-o
si se poate intampla si daca ai Skype

2.Ca sa scapi de el. portneshte Antivirusu` si da sa scaneze
si ti-l gaseste fara nici o problema...
iar daca tot nu merge dezinstalezi Browseru` si il instalezi trebuie sa fie ceva din setari

Funda?

| CrazyBaby explică:

A, si daca dau sa intru pe copie, imi apar urmatoarele:

This webpage is not available
The webpage at https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1 might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
Error 15 (net::ERR_SOCKET_NOT_CONNECTED): Unknown error.