| anon1m2603 a întrebat:

Buna

am si eu o problema, am o placa video gt 8500 si temperatura in idle este de 60 grade.E buna? totusi mi se pare cam mare...

3 răspunsuri:
| SecretColors a răspuns:

Hmm e cam mare pentru ca o placa video verifica coolerul si incearca sa il schimbi sau daca e ok si face la fel inseamna ca placa video are ceva bine acum depinde si de cat timp o ai si acum incearca sa iti iei program de marit turatia daca vezi ca tot e mare sunt mai multe variante dar am luat-o pe cea mai aproape varianta Succeswinking

| anon1m2603 explică (pentru SecretColors):

Are racirea pe radiator nu cooler.

| SecretColors a răspuns (pentru anon1m2603):

Atunci pune langa radiatorul ala conecteaza un cooler ceva si monitorizeaza tot timpul temperatura