| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o problema.Am o poveste sau mai bine zis o carte pe site-ul Wattpad si nu stiu cum sa pun titlul CAPITOLULUI deci nu titlul povestii ci al CAPITOLULUI am vazut la multi, dar eu nu mi-am dat seama.Va rog am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| EleSimoo a răspuns:

Pai in Meniu-> My Works, la fiecare poveste in parte (sau ma rog, una singura cum ai tu) ai buton de edit.

E ceva gen:
POVESTE
part 1 edit
part 2 edit
part 3 edit

Daca povestea nu e pe episoade apare
POVESTE edit

4 răspunsuri:
| EleSimoo a răspuns:

Stiu ca nu prea te-am lamurit, ai putea consulta niste tutoriale happy

| qxeenbee a răspuns:

Pai... depinde thinking Depinde de poveste, si de ceea ce se intmpla in capitol. Sa zicem ca eu iti spun titlul "Multumesc ca m-ai salvat" iar in acest capitol este vorba despre o tipa care o ucide pe cealalta thinking laughing Trebuie sa ai in fata povestea, dupa care sa-ti dai cu parerea. Daca vrei, iti dau niste sfaturi;
Incearca sa-i pui titlu sugestiv. Sa rezumi toata povestirea la un singur cuvant. Uite, iti dau cateva titluri, dar nu stiu cum e povestea ta, asa ca dau in functie de stari:

LEGAT DE FERICIRE:
Multumesc pentru tot
Ecou
Perfect
Explicatia e de ajuns
Sentimente

Triste:
Imi pare rau
Sentimente tradate
Fara tine
Viata mea...
Stop
S-a terminat
Nu te intoarce
Nu pot privi
Ceea ce credea.
Ploaie
Granita

| XxXLoL1xXx a răspuns (pentru qxeenbee):

Nu ma refer la asta! Stiu sa pun un titlu la capitol, dar nu am gasit "casuta"sa zicem asa unde sa scriu titlul capitulului. happy

| PrettyLittle20 a răspuns:

Hey! Ati putea arunca o privire si la cartiel mele? Multumesc! Acestea sunt:
http://www.wattpad.com/story/33062133-angels-and-demons
http://www.wattpad.com/story/34255890-imposible-love