| ad33lina a întrebat:

Am si eu o problema.cand vreau sa intru pe facebook imi apare o versiune veche,seamana putin cu cea de telefon adica in loc de fondul acela albastru imi pare unul alb si nu pot sa vad nici poze, nimic scrie doar ceva de genul ca scrie mesaj notificari etc...dar nu-mi apare ca la inceput.am incercat sa dezinstalez si google chrom si sa-l instalez din nou, am incercat si pe moxilla dar degeaba.ma poate ajuta cineva, va rog?

3 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Curata registrii cu ccleaner si computerul de virusi. Cand erai pe chrome si incercai sa intri pe facebook iti aparea imaginea alba si iti arata mesaje, notificari noi se mai rotea chestia aia albastra sus la browser? chestia care se roteste cand se incarca pagina

| ad33lina explică (pentru andrei690):

Nu,nu se mai rotea, dar apare exact ceea ce ai spus tu

| ad33lina explică (pentru ad33lina):

Si nu mai am nici un virus, dar tot la fel apare.o fi din cauza ca am intrat numai de pe telefon?