| DOLFY a întrebat:

BUNA am si eu o problema cu laptop am urmatorul laptop http://blog.pcfun.ro/9030/vazut-placut-vandut-acer-aspir e-e1-531/
care este problema. Am windows 7 si ami merge extrem de greu de ce? pe linkul scris mai jos sunt toate detalile laptopului va rog ajutati-ma FUNDa

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai la tau este dual core. Al meu este core 2 duo si tot merge greu. Astea sunt facute sa mearga cu Windows xp. Asa ca nu te chinui ca-ti va merge tot greu. Poti sa faci ceva: sa bagi un Windows 7 Home Edition ca acela nu are atatea maruntisuri bagate in plus. E mai lite cum s-ar spune. Prea mult nu reusesti.

| DOLFY explică (pentru Salontanul):

Da am ancercat sa instalez windows xp si nu mi-a mers anaite pe la mijlocu instalari se oprea de ce?

| Salontanul a răspuns (pentru DOLFY):

Habar n-am. Poate fi Windows-ul defect sau o piesa (HDD, memorie).