| Xenoverse a întrebat:

am si eu o problema, cu laptopul meu HP, azi dimineata am vrut sa pornesc laptopul, cand ajunge la welcome incepe sa-mi palpaie imaginea din ecran si tot asa face, am pe el instalat windows 7 ultimate x64. Ieri seara cand am inchis laptopul mi-a parut ceva mesaj nu stiu ce scria ca nu am apucat sa citesc tot ca s-a inchis repede, ce pot sa fac ca sa rezolv problema asta dau funda la cel care se pricepe.

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poate merge pornit in safe mode (F8 apasat in timpul pornirii) apoi se reinstaleaza driverele pentru placa video.

| Xenoverse explică:

Din reinstalarea windows-ului se poate rezolva problema?

| TheFragranceMaster a răspuns:

Ai incercat sa-l reinstalezi? Mesajele semnalizeaza o problema, reistalarea le rezolva, de obicei.