| iulianaiilli a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul. De fiecare data, dupa aproximativ o ora, se blocheaza, nu pot sa mai umblu, nimic. si il opresc de la butonul unitatii. Stiti cumva de la ce ar putea fi, sau ce-i pot face? Doresc sa ma uit la un film de mult timp, si de fiecare data se blocheaza sad Va multumesc mult big grin

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cel mai probabil se supraincalzeste, ar trebui dus sa-l cureti de praf.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Mult praf, sursa, ventilatoare care nu functioneaza bine ...etc.

| Bubulinuta219 a răspuns:

Ar putea fi hard disk-ul, mie mi s-a intamplat la fel.